Duch Święty daje nam RADOŚĆ !

W czasie ferii młodzież z naszej parafii uczestniczyła w wyjeździe rekolekcyjno- wypoczynkowym w Tyliczu. To niezapomniany czas wspólnej radości, w centrum którego każdego dnia sprawowana była Eucharystia. Chwile, które pozwoliły nam cieszyć się sobą, przeplatane były dyskusjami dotyczącymi Jubileuszu 800- lat Zakonu Ducha Świętego w Polsce, przyjaźni, rodziny, obowiązków, pracy nad swoim charakterem. Wypoczynek na stoku narciarskim, czy uczestniczenie w koncercie poezji śpiewanej, wspólne wędrówki, uświadomiły nam jak niesamowite jest działanie Ducha Świętego w naszej codzienności, w tym co robimy i przeżywamy. Bo to właśnie On był Twórcą naszej wspólnoty. To dzięki Niemu, mogliśmy się otworzyć na siebie nawzajem. A najważniejsze, że to w Jego obecności pragniemy szerzyć dalej naszą radość, której doświadczyliśmy.

S. Gracjana CSS

Rycerze Kolumba inicjują Drogę Krzyżową.

Pełna galeria foto dostępna TU

X Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy

XX Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy uważamy za zakończony 😊

W grupie 3484 uczestników, nie zabrakło wspaniałych 88 przedstawicieli chmielnickiej parafii.

Towarzyszyło nam hasło „ Krzyż Twój, to moja Arka”. Wędrowaliśmy by pokłonić się Relikwiom Drzewa Krzyża Świętego, zawierzając naszą Ojczyznę, Rodziny- wszystko czym żyjemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli radosny trud wspólnej drogi.

Monitoring na Cmentarzu

Monitoring na Cmentarzu już działa.

Sobota, VI Tydzień zwykły
Rok A, II