REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Chmielnik 2018

Z racji  Misji, które będziemy przeżywać w dniach 3-10 czerwca, w 10 rocznicę nawiedzenia obrazu MB  Częstochowskiej i poświęcenia kaplicy MB Fatimskiej, w tym roku rekolekcje będą przebiegać w następujący sposób:

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA

8.15.           Msza św.  dla dzieci szkół podstawowych

12.00          Msza św. dla młodzieży gimnazjum

Porządek Mszy w ŚRODĘ:

6.30           z nauką ogólną

8.15           Szkoła Podstawowe,

10.00          z nauka ogólną

12.00          Gimnazjum;

17.00          z nauką ogólną

CZWARTEK 6.30; 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 z naukami ogólnymi dla wszystkich

Nauki rekolekcyjne dla dzieci w poniedziałek i wtorek wygłosi ks. diakon Michał. W środę i czwartek dla wszystkich Księża Profesorowie Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach ks. Mirosław Kowalski i ks. Szymon Górski

ŚRODA I CZWARTEK - DNI SPOWIEDZI

Sakrament pokuty będzie w godzinach 8.30 – 13.00 oraz 16.00 – 18.00

Na ołtarzach bocznych znajdują się kartki spowiedzi wielkanocnej. Wszyscy, którzy skorzystali z             sakramentu pokuty niech wypełnią kartkę i zostawią w koszyczku. Możemy korzystać ze spowiedzi w innej parafii, ale kartkę trzeba wypełnić w naszej parafii. Mieszkańcy wsi wpisują imię i nazwisko, nazwę miejscowości i nr domu.  Mieszkańcy Chmielnika: ulicę i numer domu albo numer bloku i mieszkania. Na kartce wpisujemyadres gdzie przyjmujemy księdza po kolędzie – a nie gdzie jesteśmy zameldowani. Serdecznie dziękujemy.

Niedziela, XVI Tydzień zwykły
Szesnasta Niedziela zwykła