intencje maszalnie chmielnik

 

 

 

Intencje mszalne

 

w okresie od 17 czerwca 2019 do 23 czerwca 2019

 

Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz.18.00.

 

poniedziałek 17 czerwca 2019

 

6:30

 

1)+Genowefa i Władysław Borowieckich -zam.syn

 

2)+Stanisław, Janina Ciebień

 

18:00

 

1)Helena i Bolesław Chmielewskich

 

2)Janina,Józef Szczukiewiczów;Jan Jagodziński

 

 

wtorek 18 czerwca 2019

 

06:30

 

1)+Stanisław Chalastra(2R)-zam.Żona z dziećmi

 

2)+Gabriel Szyszko(5R)-zam.siostra z rodziną

 

16.00 

 

S.POKUTY I POJEDNANIA -przed s. Bierzmowania i Rocznicą I Komunii św.

 

18:00

 

1)+Alfreda Banacha(22R)

 

2)+Antoniego Ormana(17R)

 

3)+Zdzisław Motyl; Stanisław Świderski,Helena Rak i zm. pracowników pogotowia-zam.Emeryci- pracownicy pogotowia

 

 

środa 19 czerwca 2019

6:30

1)+Jan, Maria Kuzów-zam. syn Stanisław

 

2)+Janina i Stanisław Ciebień

 

3)+Stanisław Boksa- zam. brat Tomasz z Żoną

 

4)+Natalia Zając(30dz)

 

8.00

 

18:00

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

S.BIERZMOWANIA

 

ks.bp Andrzej Kaleta

 

7:00

 

7.00

 

Szpital-Za Parafian

 

Dziękczynna w 10 r.ślubu Barbary i Waldemara Wcisło -o Boże błogosławieństwo dla małżeństwa i dzieci-zam.-Rodzina

 

8:30

 

+Radosława Pawłowskiego(26R)-zam. Żona z dziećmi

 

10:00

 

1)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Dzieci przeżywających I Rocznicę Komunii św. i ich rodzin

 

2)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Suchowoli i Kolonii Suchowolskich z racji poświecenia pól

 

3)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje z racji poświecenia pól dla mieszkańców Zrecze pod Falkami; Zrecze Chałupczańskie i Brzozowskie

 

4)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje z racji poświecenia pól dla mieszkańców Jasienia

 

5)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Przededworza i Dezyderów z racji poświecenia pól

 

P R O C E S J A

 

12:00

 

1)Jan(36R),Władysław, Stefania Bartusiaków; Marianna, Józef Ziółkowskich;Zofia,Józef Orkiszów

 

2)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks.Piotra Wojtasinskiego-zam.Czciciele Ducha Świętego

 

3)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 18 r. urodzin Aleksandry Fornalskiej

 

4)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje z racji poświecenia pól dla mieszkańców Miławki,Andrzejówki i Śladkowa Małego

 

 

17:00

 

1)+Krzysztof Wrzesień(greg.16)

 

2)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje z racji poświecenia pól dla mieszkańców Lubanii i Różanki

 

piątek 21 czerwca 2019

 

6:30

 

1)+Adam Styczeń(11R) i zm. z rodz.

 

2)+Andrzej(R),Helena Krzyżkiewiczów

 

18:00

 

1)+Krzysztof Wrzesień(gr.17)

 

2)+Edward, Stanisława Iskrów- zam. córka z rodziną

 

3)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Zrecze Duże racji poświecenia pól

 

4)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Holendry z racji poświecenia pól

 

sobota 22 czerwca 2019

 

06:30

 

1)+Krzysztof Wrzesień(gr.18)

 

2)O Boże błogosławieństwo dla Jana Łabęckiego

 

10:00

 

+Stanisława Graboty -Organizatorzy Uroczystości pośmiertnego Aktu mianowania na wyższy stopień

 

13:00

 

CHRZEST:Jagoda Karolina Samburska;Julia Marcelina Stępień;Kuba Marcinowski

 

16:00

 

Ślub:Paulina Ściana- Wojciech Stępniak

 

17:00

 

Ślub:Karolina Markowska - Mateusz Zimnicki

 

18:00

 

1)Józef Krawczyk (10r);Karolina,Stanisław,Eugeniusz,Szczepan,Henryka Ziębów-zam.Żona i dzieci

 

2)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Zrecze Małe i Zaolszynie racji poświecenia pól

 

 

niedziela 23 czerwca 2019

 

7:00

 

Szpital-Za Parafian

 

7:00

 

+Danuta(17R),Zdzisław Gryz;Natalia,Ryszard,Adam Wawszczyk

 

8:30

 

+Ryszard Piwowarski-zam. sąsiedzi r. Mentlów i Kobusów

 

10:00

 

MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH:

 

+Krystyna Smolińska(30dz)

 

+Aleksander Przychodzień(30)

 

+Gerard Wcisło

 

+Janina,Władysław,Józef Zamojscy

 

+Marianna,Stefan Gajków-zam.syn Witold z rodziną

 

+Jan Piwowarski-zam.córka Ewelina z rodziną

 

+Mirosław Żakowski -zam.córka Ewa i zięć Kamil

 

+Adam Mierzwa -zam.dzieci z rodzinami

 

+Zbigniew Kania,Mariusz Jasiński

 

+Janina i Stanisław Doroz

 

+Wanda Styczeń;Sławomir Osta;Stanisław Wolny;Witold Szczygłowski -zam.Śladkowianki

 

+Jan Drelichan

 

+Stanisław Wisowski -zam.córki z rodzinami

 

+Jan,Maria,Ryszard Sadłocha-zam.rodz.Juszczaków

 

+Władysław,Janina,Tadeusz;Zygmunt Skiba

 

+Jan Janus;Jan Molisak,zm. z rodziny

 

+Jan Bujwan -zam.córka Magdalena z rodziną

 

+Jan,Bodan,Zdzisława,Stefania Wieczorków-zam.Rodzina

 

+Teresa Kupiec -zam.Współpracownicy Pralni Senatorium Włokniarz w Busku-Zdroju

 

+Janina(im.),Józef Cieśla -zam.dzieci z rodzinami

 

12:00

 

1) Dziękczynna w 25r.s. Kapłaństwa ks. Pawła Wojtynka

 

2)MSZA ŚW. ZA ŻYWYCH:

 

-o Boże błogosławieństwo dla Haliny i Stanisława Kuza w 50r. ślubu

 

-O Boże błogosławieństwo dla Zofii i Zdzisława Stochmalów w 50 r.ślubu-zam.dzieci z rodzinami

 

-O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, zdrowie dla Teresy i Zygmunta w 45 r. ślubu

 

_O Boże błogosławieństwo, zdrowie ,potrzebne łaski dla Natalii Doroz w 18 r. urodzin -zam. rodzice i rodzeństwo

 

-O Boże błogosławieństwo dla Leny i Jakuba Garczyńskich - zam.babcia Gosia z rodziną

 

14:00

 

ŁAGIEWNIKI

 

1)+Marianna, Jan, Janusz Pieterwasów- zam. Rodzina

 

2)Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i urodzaje dla mieszkańców Łagiewnik z racji poświecenia pól

 

17:00

 

1)+Jan Bujwan -zam. Żona i córki z rodzinami

 

2)+Krzysztof Wrzesień(gr.19)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Święta

Poniedziałek, X Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

GALERIA

nowy element

facebook

googleplus

youtube