OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6 stycznia 2019 r.

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ,ras ,języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Przed Kościołem, młodzież naszej wspólnoty parafialnej rozprowadza kadzidło i kredę, dla oznaczenia naszych domów. Zachęcamy do zakupu, pieniądze będą w całości przeznaczone na działalność młodzieży w ciągu roku-jako dofinansowanie do wyjazdów ,rekolekcji i spotkań.

3. Nowy Rok to czas podsumowań, również finansowych. Zachęcamy, aby 1 % podatku przekazać na naszą świetlicę parafialną.

4. Przedłużajac radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli Przed suma wyruszy Orszak Trzech Króli według porządku lat ubiegłych: - z osiedla przy ul. Piastów o godz.11.25 – z osiedla przy ul. Jesionowej o godz.11.25 –Gęsia Studnia przy ul.1 Maja o godz.11.35 Wszystkie grupy spotykają się o godz. 11.45 na Rynku, aby wyruszyć ze śpiewem kolęd do Kościoła na Eucharystię

5. Składam podziękowanie za sprzątanie kościoła dla mieszkańców ul. Mruczej: Zofia Jagodzińska, Stanisław Wawszczyk, Bożena Makówka, Piotr Gubała, Karolina Wójcik, Krzysztof Wójcik. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 50 zł. W sobotę zapraszam mieszkańców ul. Cichej.

6.Trwa wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy, za przygotowanie przepysznego obiadu w ubiegłym tygodniu mieszkańcom-paniom z Przededworza. Plan wizyty w tym tygodniu…

7. Wyjazd na koncert „Betlejem w Kielcach” w następną niedzielę - 13 stycznia o godz. 16.30 z parkingu przy plebanii.

8. Wspólnota „W Mocy Ducha” serdecznie zaprasza na mszę świętą wotywną ku czci Ducha Świętego w piątek 11 stycznia na godzinę 19.00 . Będziemy wspólną modlitwą i śpiewem uwielbiać naszego Pana.

7. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom i kantorom oraz Gościom i domownikom. Życzę dobrej niedzieli i Błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Wtorek, II Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika albo wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera