XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

18 listopada 2018 r.

1. Przeżywamy Dzień Seminaryjny. Cieszymy się z obecności w naszej parafii przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Jest to bowiem okazja do wspólnej modlitwy za powołanych do służby w kapłaństwie, przygotowujących się do kapłaństwa w seminarium i tych, którzy odczytują w swoim sercu głos Pana Jezusa – Pójdź za mną.

2. W liturgii tygodnia:

• Poniedziałek bł. Salomei

• Wtorek św. Rafała Kalinowskiego

• Czwartek św. Cecylii

• Sobota św. Andrzeja i Towarzyszy Męczenników

• Niedziela uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

3. Składam podziękowanie za sprzątanie kościoła. W sobotę pracowali mieszkańcy ul. Pogodnej: P. Marta Ściana, Krystyna Hanszke, Anna Maciągowska, Bartosz Ściana. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 30 zł. W sobotę zapraszam mieszkańców ul. Jasnej

4. Spotkanie dla pielgrzymów do Włoch w sobotę po mszy wieczornej.

5. Zostały usunięte suche sosny na cmentarzu parafialnym.

6. Zmarła ciocia Stanisława, która posługiwała na plebanii. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00 w parafii Górno. O godz. 10.45 na parkingu koło plebanii będzie podstawiony autobus dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w pogrzebie. Wyjazd o godz. 11.00. Aby było wiadomo jaki autobus zamówić, prosimy o zgłaszanie chętnych do zakrystii.

Środa, XXXIII Tydzień zwykły
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny