• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 • IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 • 11 marca 2018

 • 1. W liturgii tygodnia                         

  ·    W poniedziałek na mszy wieczorowej będziemy się modlić w intencji ks. Grzegorza z racji Jego imienin, po mszy wieczorowej spotkanie Czcicieli Ducha św.

  ·  We czwartek, na Powązkach w Warszawie o godz. 14.00, odbędzie się po ekshumacji, ponowny pogrzeb śp. Janusza Zakrzeńskiego. U nas msza św. w intencji Barbary i Janusza Zakrzeńskich będzie odprawiona o godz. 6.30.

  ·  Droga krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.30

  ·   Droga krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 16.30

  ·   Droga krzyżowa dla młodzieży w piątek o godz. 19.00

  2.  Dzisiaj   po mszy wieczorowej i gorzkich żalach katechizacja przedmałżeńska w salce pod plebanią. Katecheza chrzcielna w świetlicy na starej plebanii.

  3. Składam podziękowanie dla mieszkańców Dezyderowa za sprzątanie kościoła i za ofiarę 60 zł. W sobotę pracowali: P. Teodora Pałka, Rozalia Piekarz, Halina Bartusiak, Ewa Czaja, Janina Królikowska.  W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam  mieszkańców Suchowoli.

  4.  Młodzież ze świetlicy rozprowadza baranki wielkanocne Caritas. Kupując baranka włączamy się w dzieło pomocy najbardziej potrzebującym realizowanej przez Caritas. Oczekiwana ofiara za baranka to 5 zł. Można złożyć większą ofiarę.

  5. W dniach 16  i 17 marca 2018 r. na terenie naszej parafii zostanie przeprowadzona zbiórka żywności na rzecz najbardziej potrzebujących. Naszej akcji patronować będzie Bank Żywności Kielce. Zbiórkę przeprowadzimy w następujących sklepach:

  - Biedronka

  - Delikatesy Centrum

  - Euro Market

  Godziny zbiórki:   - 16.03 piątek  - od 14.00 do 20.00

   - 17.03 sobota – od 9.00 do 19.00

  Wolontariuszami akcji będzie młodzież z naszych szkół.  Zachęcamy do otwarcia serc dla potrzebujących.

   6. W najbliższą niedzielę 18 marca Wspólnota  w Mocy Ducha wraz z zespołem Poczekalnia Pana Boga będzie posługiwać śpiewem oraz modlitwą na mszach świętych o godz. 8.30, 10.00 oraz 12.00. Na każdej z tych mszy wygłoszone zostanie świadectwo wiary, które ma być zaproszeniem i zachętą do uczestnictwa w Seminarium Odnowy Wiary, które niebawem odbędzie się w naszej parafii.

 

Święta

Sobota, IV Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

GALERIA

nowy element

facebook

googleplus

youtube