XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 września 2018 r.

1. W liturgii tygodnia:

• Wtorek św. Stanisława Kostki, Patrona dzieci i młodzieży. Obecnie przeżywamy również Rok Świętego Stanisława Kostki. Zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 na mszę św. aby wzywać orędownictwa św. Stanisława w codziennym życiu, obowiązkach szkolnych i domowych. Od godz. 17.00 będzie można skorzystać z sakramentu pokuty.

• Piątek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, na mszę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają w tym roku przygotowania doprzyjącia sakramentu bierzmowania. Po mszy odbędzie się spotkanie rodzicami.

• Sobota 22 września odbędzie się Świętokrzyski Rajd, na który serdecznie zapraszamy.

2. Składam podziękowanie za sprzątanie kościoła. W sobotę pracowali mieszkańcy Różanki: Agnieszka Borek, Piotr Kaleta, Agnieszka Gorlowska, Zofia Paluch, Anna Paluch, Ilona Gorlowska, Fryderyka makowska. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 40 zł. W sobotę zapraszam mieszkańców ul. Kieleckiej.

Wtorek, XXV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni