• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

• 24 czrwca 2018

•            1.       W liturgii tygodnia

·         Czwartek                   św. Ireneusza

·         Piątek                         św. Apostołów Piotra i Pawła; msze będą odprawione o godz. 6.30, 10.00, 12.00 i 18.00

2.      Pan Andrzej Szcześniak złożył rezygnację z funkcji kościelnego w naszej parafii. Składam P. Andrzejowi serdeczne podziękowanie za wieloletnią pracę. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie odprawiona w Jego intencji msza dziękczynna z prośbą o zdrowie i dalsze łaski. Poszukiwany jest następca. Wszyscy, którzy chcieliby podjąć tę posługę prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej.

3.       Składam serdeczne podziękowanie za sprzątanie kościoła dla mieszkańców Jasienia: w sobotę pracowała P. Iwona Korczyńska. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 20 zł.  W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam następnych mieszkańców Jasienia. Gdyby już więcej chętnych do pracy nie było to prosimy o informację od Sołtysa.

4.      Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w niedzielę 8 lipca; koszt 30 zł. zapisy u Pań z Koła Radia Maryja. W przyszłą niedzielę Panie z KRM będą zbierać ofiary do puszki na Radio Maryja.

5.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli znajdziemy informacje na temat Chmielnickiego Wieczoru Uwielbienia oraz koncertu muzyki pamięci Andrzeja Koziei.

6.       1 i 2 lipca odbędzie się pielgrzymka nauczycieli na Jasną Górę. Więcej wiadomości i program pielgrzymki na plakacie.

Niedziela, XII Tydzień zwykły
Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela